Varsak Emlak

Öncelikle Neden Varsak? sorusuna yanıt bulalım.

Varsak, konum olarak Antalyanın 10 km içerisinde yeşillikleriyle iç içe şehrin gürültüsünden biraz da olsa uzaklaşan bir yer. Varsak yeni yapılaşmalar ile planlanan ve Kepez Belediyesine bağlanarak ilçe olması sebebiyle daha da önem kazanmıştır. Özellikle Varsak'ta henüz planlanmış yerlerin daha verimli kullanılması için çeşitli projeler düşünülmüş bu projelerin bir kısmı hayata geçirilmek için çalışmalara başlanmıştır.

Bildiğiniz üzere Varsak'ın karşıyaka mahallesi daha çok kentleşmeye yakın ve buralarda sitelerin yoğunlukta olduğu birçok imkanın fazla olduğu ve temiz havanın da bol olduğu bir yer. Özellikle karşıyaka mah. yapılması planlanan sağlık ocağı ve bu günkü sağlık ocağının hastahaneye dönüşmesi ile daha çok prim yapacak olan bu alan önümüzdeki 10 sene içerisinde değerini 1 e 20 verecek şekilde düşünülmektedir

Bir sonraki yazımda karşıyaka mah. ve diğer mahallelerin yatırımları ve geleceğe nasıl etki vereceğini sizlere yazacağım.

Yukarıdaki yazdıklarım tamamen benim düşüncelerim. Bir Ziraat Ekonomisti olarak arsaların değerlerini bu yönde iyi yorumlamak gerekiyor..

Sağlıcakla kalın.

Sponsor : Ümit Dikmen
Varsak'taki arsalarınız Değerinden Alınır Satılır.
0532 744 33 77